Uluslarası Proje Yönetimi Enstitüsü

Dr. Mehmet Sait CÜLFİK

UPYE Yönetim Kurulu Üyesi

Dr. Mehmet Sait Cülfik 1993 yılı Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. İnşaat mühendisliği alanında master ve doktorasını Boğaziçi Üniversitesinde tamamlamış, sonrasında Amerika Birleşik Devletlerinde University of Texas at Austin ve Illinois Institute of Technology’de öğretim görevliliği yapmıştır.

2004 yılında Türkiye’ye döndükten sonra inşaat sektöründe büyük müteahhitlik ve yatırım firmalarında proje yöneticiliği, genel müdürlük ve icra kurulu üyeliğine gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur. Dr. Cülfik özel sektörün yanı sıra, 2010-2013 yılları arasında Devlet Planlama Teşkilatı bünyesinde Bursa merkezli bölgesel Kalkınma Ajansı (BEBKA nın) Genel Sekreterliği görevini yürütmüştür.

2017 yılından bu yana Seha Yapı Genel Müdür Yardımcılığı ve İcra Kurulu üyeliği görevini yürütmektedir. Profesyonel çalışmalarına ek olarak 2010 yılından bu yana Uluslararası Proje Yönetimi Enstitüsü yönetim kurulu üyeliği görevini yürütmekte ve Boğaziçi Üniversitesi'nde yarı zamanlı öğretim görevliliği yapmaktadır.

Uluslararası Proje Yönetimi Enstitüsü © 2018