Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/index.php on line 177Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/system/library/currency.php on line 45 ETKİNLİKLER
Banner1 Banner2 Banner3

Haberler
UPYE tarafından 2010 yılından bu yana yapılan proje yönetim zirvelerinden 6. sı 12 Aralık cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. İlginin yüksek olduğu sempozyumda proje yönetim süreçleri, Endüstri4 e giderken inşaat sektöründeki değişimler, BİM ve ERP nin sektöre getirdiği yenilikler tartışıldı. ..
Haberin Devamı

Tarih: 18/12/2016
Boğaziçi Üniversitesi ve UPYE (Uluslararası Proje Yönetimi Enstitüsü) işbirliği ile 2011 yılından bu yana her yıl düzenlemekte olduğumuz "İNŞAAT PROJE YÖNETİMİ SEMPOZYUMU" nun altıncısını 3 Aralık 2016 cumartesi günü düzenliyoruz. Bu yılki temamız “İnşaat Proje Yönetiminde İnovasyon, Teknoloji ve Güncel Konular”  . Katılımın ücretsiz olduğu sempozyuma inşaat sektöründe çalışan tüm profesyonel ve akademisyenler davetlidir. Ücretsiz kayıt için www.yim.com.tr yi ziyaret edebilir ya da https://goo.gl/forms/kwmF5KDc407tC2ss2  sayfasından kaydınızı yaptırabilirsiniz.   ..
Haberin Devamı

Tarih: 15/11/2016
UPYE ve Boğaziçi Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen "İstanbul'da Tarihi Yapıların Korunması, Restorasyonu ve Güçlendirilmesi" sempozyumu 31 Ekim 2015 de gerçekleştirildi. Mimarlık, mühendislik ve sanat tarihi alanlarında çalışan profesyonellerin, akademisyenlerin ve üniversite öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği sempozyumda tarihi koruma, restorasyon ve güçlendirme konuları çok değerli konuşmacıların sunumları ile detaylı bir şekilde ele alındı.   ..
Haberin Devamı

Tarih: 06/12/2015
Seminere Katılım için LCV Açıldı !   16 Mayıs 2015 Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi'nde yapılacak  "İnşaat Sektöründe Yeni Trendler ve İnovatif Gelişmeler" konulu seminere katılım için aşağıdaki linkten lütfen LCV yapınız. https://docs.google.com/forms/d/1a6MVCXGKg2OyPa0gnMeTq_3v-NWLIzjUmBbuNB6y6cM/viewform?c=0&w=1   UPYE & BÜ Ortak Semineri, 16.05.2015 Cumartesi İnşaat Sektöründe Yeni Trendler ve İnovatif Gelişmeler  Ayhan Şahenk Salonu, Garanti Kültür Merkezi, Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü Kayıt : (8.45 – 9.30) Açılış Konuşmaları :  (9.30 ..
Haberin Devamı

Tarih: 08/04/2015
Yeni Seminer !  Konu:  "İnşaat Sektöründe Yeni Trendler ve İnovatif Gelişmeler" Değerli Proje Yöneticileri, 16 Mayıs 2015 Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi ve UPYE işbirliği ile İnşaat Sektöründe Yeni Trendler ve İnovatif Gelişmeler başlıklı yeni bir seminer programı yapıyoruz. Programı aşağıda bulabilirsiniz. Katılım ücretsiz olup LCV yapmanız yeterli olacaktır. Yakında web sayfamızdan LCV yapabilirsiniz. UPYE Genel Sekreterliği                        UPYE & BÜ Ortak Seminer ..
Haberin Devamı

Tarih: 07/04/2015
  UPYE, PMI-TR, İPYD ve PYD Derneklerinin Ortaklaşa Düzenleyeceği 10.Uluslararası Proje Yönetim Günü'nü, Tüm Dünya İle Aynı Anda Kutlamaya Siz Değerli Üyelerimizi Davet Ediyoruz. Katılım için linki kullanabilirsiniz:  http://pmday-İstanbul.eventbrite.com ..
Haberin Devamı

Tarih: 31/10/2014
~~Dinamikler 2014, 15. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi 11-12 Nisan 2014 tarihlerinde "Geleceğimiz Projeler" temasıyla İstanbul Sheraton Maslak Oteli’nde gerçekleştirilecek. İndirimli katılım için son tarih 31 Mart 2014. Türkiye’nin ilk proje yönetimi kongresi olan Dinamikler 2014 ile farklı sektörlerde gerçekleştirilen, geleceğimize yön verecek projelerin deneyim ve zenginliklerini kazanabilirsiniz. Seçkin yerli ve yabancı konuşmacılar yaklaşık 30 oturumda proje yönetiminin geldiği noktayı ve geleceğini proje deneyimleri ile paylaşacaklar. Değişik sektörlerden dörtyüze yakın proje yöneticisi ve üst düz ..
Haberin Devamı

Tarih: 18/03/2014
ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER


UPYE ve Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği, 25 Ocak 2014 Cumartesi günü, Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü ev sahipliğinde “Türkiye’de Gayrimenkul Sektörünün Dünü, Bugünü Yarını” adlı bir seminer düzenleyecektir.
Sektörün üst düzey yöneticilerinin konuşmacı olarak katılacağı seminere, tüm sektör çalışanları ve öğrenciler ücretsiz olarak kayıt yaptırabilecektir.
Katılım için kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.
Katılım sayısı sınırlı olduğundan kaydolup seminere katılmayanlar, kayıt yaptırmak isteyen başka katılımcılara mani olacağından sonraki seminerlerimizde öncelikli listede yer almayacaktır. Bu sebeple kayıt yaptıranların seminere katılması önemle rica olunur.
Salon kapasitesi dolduğunda sistem kapanacağından erken kayıt yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsüne kendi imkanlarıyla gelemeyecekler için İstanbul Avrupa Yakası Büyükdere Caddesi Levent İş Kuleleri Otobüs Durağından ve Avrupa Yakası Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden sabah saat 08.45’te birer adet servis kaldırılacaktır. Servisi imkanı sınırlı olduğundan bu hizmeti kullanmak isteyenlerin kayıt formunda bunu belirtmesini rica ederiz.
Kayıt için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?usp=drive_web&formkey=dGNVUTFIT3dnNTMyTm1XX2N4RU9vVFE6MQ#gid=0