Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/index.php on line 177Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/system/library/currency.php on line 45 BAŞKANIN MESAJI
Banner1 Banner2 Banner3

BAŞKANIN MESAJI

Değerli UPYE üyeleri, Proje Yönetimi konusunda ülkemizdeki eksiklikleri hepimiz güncel iş hayatımızda bizzat yaşıyor ve bunların telafisinin ülkemiz kaynaklarının daha etkin kullanılması ve daha müreffeh yarınlar için ne kadar önemli olduğununun bilincindeyiz. Bizler İnşaat, Enerji,Telekominikasyon, Yatırım, Bilişim gibi değişik sektörlerde çalışsak da Proje Yönetimi çatısı altında bir çok ortak sorunlarımız ve paylaşabileceğimiz çözüm önerilerimiz var. Bu önerilerimizi paylaşmak ve Proje Yönetiminin ülkemizde yaygınlaşmasına katkı sağlamak amacıyla kurulan UPYE ilk yılı olan 2010 yılında sizlerin de katkıları ile kurumsallaşma çalışmalarını tamamladı.

2010 yılından bu yana  aylık organize ettiğimiz sektör toplantılarında alanlarında uzman kişiler önemli tecrübelerini bizlerle paylaştılar. Boğaziçi Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesi ile ortak organize ettiğimiz proje yönetim seminerleri oldukça verimli geçti. Seminerlere olan ilgi ve aldığımız olumlu tepkiler UPYE gibi ülkemizde proje yönetiminin gelişmesine katkı sağlayabilecek kuruluşlara ne kadar ihtiyaç olduğunu bizlere gösterdi. Yüzlerce seçkin katılımcının takip ettiği bu seminer bizlere bundan sonraki organizasyonlar için cesaret ve ümit verirken diğer yandan sorumluluğumuzu bizlere hatırlattı.

Bugüne kadarki başarılı programlar önümüzdekii yıllarda da  UPYE nin proje yönetim alanında verimli çalışmalara vesile olacağını gösterdi. Bunun da ancak tüm üyelerimizin katkıları ile olacağını hepimiz biliyoruz.

2016 yılının hepimize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini ve UPYE için üretken bir yıl olmasını ümit ediyor hepinize en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Dr. Mehmet Sait Cülfik
UPYE Yönetim Kurulu Başkanı