Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/index.php on line 177Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/upyeorg/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/upyeorg/public_html/system/library/currency.php on line 45 Dinamikler 2014
Banner1 Banner2 Banner3

Dinamikler 2014

Dinamikler 2014

Dinamikler 2014

~~Dinamikler 2014, 15. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi 11-12 Nisan 2014 tarihlerinde "Geleceğimiz Projeler" temasıyla İstanbul Sheraton Maslak Oteli’nde gerçekleştirilecek. İndirimli katılım için son tarih 31 Mart 2014.

Türkiye’nin ilk proje yönetimi kongresi olan Dinamikler 2014 ile farklı sektörlerde gerçekleştirilen, geleceğimize yön verecek projelerin deneyim ve zenginliklerini kazanabilirsiniz. Seçkin yerli ve yabancı konuşmacılar yaklaşık 30 oturumda proje yönetiminin geldiği noktayı ve geleceğini proje deneyimleri ile paylaşacaklar.

Değişik sektörlerden dörtyüze yakın proje yöneticisi ve üst düzey yöneticiyi buluşturacak Dinamikler 2014’ün konuşmacıları arasında, CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin ÇAPA, KALDER Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi DOĞAN, Kredi Kayıt Bürosu Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Abdullah BİLGİN, TAI Program Yöneticisi Fırat DENGİZ, Future Network Development CEO Tekin GÜVERCİN, Primas Consulting Yönetim Müdürü Anton LORENZ, Akbank Şube Hizmetleri ve Bilgi Yönetimi Müdürü Mustafa DÖNMEZ, İŞTE Proje Yönetimi Kurucu Ortağı Alev AKIN, Mentor Proje Yönetimi Yönetici Ortağı Hulki ÖZCAN, Turkcell Bilgi Teknolojileri Program Yöneticisi Kenan NARİN olacak.

İndirimli katılım döneminin 31 Mart 2014 tarihinde sona erecek olan ve farklı sektörlerdeki proje yönetimi profesyonellerini buluşturacak Dinamikler 2014 ile ilgili en güncel bilgilere www.dinamikler.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Dinamikler Nedir?

Dinamikler, İstanbul Proje Yönetim Derneği’nin her yıl düzenlediği Türkiye’nin ilk uluslararası proje yönetimi kongresidir. 15 senedir düzenlenen kongre, her sene saygın yerli ve yabancı konuşmacıları, sektörde proje yönetimi konusunda çalışan profosyonellerle bir araya getirmektedir. Geniş bir katılımcı kitlesine hitap eden kongrenin amacı, proje yönetiminde profosyonellik ve kaliteyi, etik kurallar çerçeveside, geniş ölçüden kabul görmüş dünya standartlarını temel alarak, mesleki gelişim sağlamaya katkıda bulunmak ve bu standartlar çerçevesinde çalışmaya ilgi duyan profosyonelleri bir araya getirip tanıştırmaktır.

İPYD - İstanbul Proje Yönetim Derneği hakkında

İstanbul Proje Yönetim Derneği, Türkiye’nin proje yönetim konusunda faaliyet gösteren en büyük sivil toplum kuruluşudur. 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Başta inşaat, bilgi teknolojileri ve finans olmak üzere çeşitli sektörlerden beş yüze yakın üyesi vardır. Proje yöneticiliğinin tüm disiplinlerde bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak ve proje yönetiminin teori ve uygulamalarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla çeşitli ulusal ve uluslararası etkinlikler düzenlemektedir. İstanbul Proje Yönetim Derneği hakkında detaylı bilgilere www.ipyd.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Kimler katılmalı?

 Gündemin peşinden değil, önünden giden Proje Yönetimi Profesyonelleri
 Farklı sektörlerdeki çarpıcı deneyimleri merak eden vizyoner Proje Yöneticileri
 Proje Yönetiminde kariyer hedefleyen profesyoneller
 Birçok sektörden üst düzey yönetici ve profesyonellerle tanışmak isteyenler

İletişim:

Özkan Devecioğlu
533 - 278 78 34
ozkand@systemtur.com.tr