Haberler

Bizden Haberler

7. Proje Yönetim Zirvesi Boğaziçi Üniversitesi'nde Yapıldı
UPYE be Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği tarafından "İnşaat ve Gayrimenkul 4.0" temasıyla ortaklaşa düzenlenen 7. Proje Yönetim Zirvesi 21 Nisan Cumartesi Günü Boğaziçi Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti.
6. Proje Yönetim Zirvesi Boğaziçi Üniversitesi'nde Yapıldı
UPYE tarafından 2010 yılından bu yana yapılan proje yönetim zirvelerinden 6. sı 12 Aralık cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.
İnşaat Proje Yönetimi Sempozyumu
Boğaziçi Üniversitesi ve UPYE (Uluslararası Proje Yönetimi Enstitüsü) işbirliği ile 2011 yılından bu yana her yıl düzenlemekte olduğumuz "İNŞAAT PROJE YÖNETİMİ SEMPOZYUMU" nun altıncısını 3 Aralık 2016 cumartesi günü düzenliyoruz.
Tarihi Yapıların Korunması Sempozyumu Yapıldı
UPYE ve Boğaziçi Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen "İstanbul'da Tarihi Yapıların Korunması, Restorasyonu ve Güçlendirilmesi" sempozyumu 31 Ekim 2015 de gerçekleştirildi.
Seminere Katılım için LCV Açıldı
16 Mayıs 2015 Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi'nde yapılacak "İnşaat Sektöründe Yeni Trendler ve İnovatif Gelişmeler" konulu seminere katılım için aşağıdaki linkten lütfen LCV yapınız.
İnşaat Sektöründe Yeni Trendler ve İnovatif Gelişmeler
16 Mayıs 2015 Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi ve UPYE işbirliği ile İnşaat Sektöründe Yeni Trendler ve İnovatif Gelişmeler başlıklı yeni bir seminer programı yapıyoruz. Programı aşağıda bulabilirsiniz. Katılım ücretsiz olup LCV yapmanız yeterli olacaktır.
UPYE, PMI-TR, İPYD ve PYD Derneklerinin Ortaklaşa Düzenleyeceği 10.Uluslararası Proje Yönetim
UPYE, PMI-TR, İPYD ve PYD Derneklerinin Ortaklaşa Düzenleyeceği 10.Uluslararası Proje Yönetim Günü'nü, Tüm Dünya İle Aynı Anda Kutlamaya Siz Değerli Üyelerimizi Davet Ediyoruz.
Dinamikler 2014
Dinamikler 2014, 15. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi 11-12 Nisan 2014 tarihlerinde "Geleceğimiz Projeler" temasıyla İstanbul Sheraton Maslak Oteli’nde gerçekleştirilecek. İndirimli katılım için son tarih 31 Mart 2014.

Uluslararası Proje Yönetimi Enstitüsü © 2018